Nedir?

headin_border

Alt yapıya ihtiyaç duymadan, seçtiğin hız ile internette doyasıya gez! Sen nereye internetin oraya .

Hiperbox Tarifeleri
Altyapı Port Kablo Sorunu Yok!

Hİperbox İnternet sayesinde sen nereye internetin oraya ister bataryalı ister elektrikli Hiperbox paketlerinden birini tercih edebilirsiniz. Kablo kırma dökme hiçbir şey olmadan direk kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sürpriz Faturaya Son, Evde Ücretsiz Kurulum​

Kampanya fiyatına her şey dahildir, sürpriz faturayla karşılaşmazsınız. Aktivasyon ve kurulum için hiçbir ekstra ücret ödemezsiniz, üstelik modem kapınıza kadar gelir. Hemen kullanmaya başlarsınız.

Sabit İp Hizmeti

Sabit ip hizmeti sayesinde hat,port açma,dmz,natlama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.Aynı zamanda modemimiz vpn server özelligi desteklemektedir. Vpn Server kurup uzaktan bağlantı yapabilirsiniz. Uzaktan çalışabilirsiniz.

Teknik Servis

Tamamen ücretsiz teknik servis hizmetimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.

hiper-hizli-hiperbox
Hiper Hızlı İnternet

Dilediğin müzik, istediğin film tıkladığın anda hiper hızında seninle! Data Sim Kartı istediğin cihaza tak ve 100 GB AKN veya 300 GB AKN ile Limitsiz internetin tadını çıkar

100 GB Kotalı 300 GB Kotalı
hiper-hizli-bataryali
Hiper Hızlı Bataryalı Hiperbox

Taşınabilir cihaz sayasinde gittigin her yerde her zaman kullanabilecegin. 8 saate kadar şarj kapasiteli internet hizmeti 100 GB AKN ve 300 GB AKN Seçenekleriyle..

100 GB Kotalı 300 GB Kotalı
hiper-hizli-hiperbox
Hiper Hızlı Elektirikli Hiperbox

Modem box sayesinde her yerde sadece bir fiş ile kullanabileceginiz sabit ip tanımlama yapılabilen 100 GB AKN ve 300 GB AKN seçenekleriyle sınırsız hızda internet keyfi

100 GB Kotalı 300 GB Kotalı